KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ KABUL LİSTESİ
Kayıt işlemleri için üniversitemiz Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurunuz.
Gerekli işlemler için kayıt hakkında bilgi alınız. Kesin kayıtlar Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğünde yapılacaktır.
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDA ÖNLİSANS VE LİSANS DÜZEYİNDEKİ PROGRAMLAR ARASINDA GEÇİŞ, ÇİFT ANADAL, YAN DAL İLE KURUMLAR ARASI KREDİ TRANSFERİ YAPILMASI ESASLARINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ESASINA GÖRE ANA YÖNETMELİK İLE YATAY GEÇİŞ GEÇİŞ YOLUYLA ÜNİVERSİTEMİZE KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR
NOT: Aşağıdaki listede isimleri olan kayıt hakkı kazanan öğrenciler genel not ortalamalarına göre değerlendirilmişlerdir.
Merkezi Yerleştirme EK MADDE ile olan başvurularımız 30 Ağustos'a kadar devam edeceğinden, sonuçları Eylül ayında ilan edilecektir.
Asıl Olarak Kazananların Kayıt Tarihleri: 3 – 7 Ağustos 2015
Yedek Olarak Kazananların Kayıt Tarihleri: 10-11 Ağustos 2015
ANA YÖNETMELİK ( GNO ) KAPSAMINDA KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ 2015-2016 GÜZ DÖNEMİ KABUL LİSTESİ | |
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi |
|
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü | |
KURUM İÇİ KABUL EDİLENLER | |
2.Sınıf (gno ) | |
No | Ad-Soyad |
1 | HÜMEYRA KÖSE |
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi |
|
MİMARLIK BÖLÜMÜ | |
KURUM İÇİ KABUL EDİLENLER | |
2.Sınıf ( gno) | |
No | Ad-Soyad |
1 | YAHYA CİHAN ALTINBAŞ |
2 | HÜLYA TİTİZ |
3 | BELGİN HÜMAZ |
4 | MEHMET EREN DOĞAN |
3.Sınıf (gno) | |
1 | SENA BAHÇECİ |
2 | FUNDA KURT |
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi |
|
HUKUK BÖLÜMÜ | |
KURUM İÇİ KABUL EDİLENLER | |
2.Sınıf ( gno) | |
1 | BETÜL CEVAHİR |
2 | HÜMEYRA KÖSE |
3 | MELİKE ÇALIŞKAN |
4 | MUHAMMED MELİK İLHAN |
5 | ŞAHAN BAYSÜLEN |
6 | UFUK ÖZTÜRK |
7 | OSMAN BİLGE |
8 | MUSTAFA FATİH KAYA |
9 | GİZEM KAPLANOĞLU |
10 | YAREN KARAOĞLU |
3.Sınıf (gno) | |
1 | HACI MUSTAFA KAYBET |
2 | ERTUĞRUL ŞAHİN DURGUN |
3 | MEHMET BOĞAÇ OKUR |
4 | AHMET BAKIR BİÇEN |
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi |
|
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ | |
KURUM İÇİ KABUL EDİLENLER | |
2.Sınıf ( gno) | |
1 | RABİA İZCİ |
2 | NECLA KANALCI |
3 | HÜMEYRA KÖSE |
4 | ZEYNEP SİNEM EKİNCİ |
5 | MUHAMMED MELİK İLHAN |
6 | SEVDE BOZATLI |
7 | NACİYE DENİZ |
YEDEK | |
1 | ESRA TÜMBAŞ |
2 | OSMAN BİLGE |
3 | GİZEM KAPLANOĞLU |
4 | HATİCE GİZEM SERİNDAĞ |
5 | ELİF CEREN BEŞLİOĞLU |
6 | BÜŞRA AKTAŞ |
3.Sınıf ( gno) | |
1 | GÜL AYTAÇ |
2 | SEVGİ ALTAN |
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi |
|
Bilgisayar Mühendisliği | |
KURUM İÇİ KABUL EDİLENLER | |
1 | MUSTAFA TUĞRUL TIRPAN |
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi |
|
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ | |
KURUM İÇİ KABUL EDİLENLER | |
2.Sınıf ( gno) | |
1 | İREM KÖKER |
2 | RUMEYSA ZEYNEP ASLAN |
FİZYOTERAPİ BÖLÜMÜ | |
KURUM İÇİ KABUL EDİLENLER | |
2.Sınıf ( gno) | |
No | Ad-Soyad |
1 | İSMAİL ÜNVERDİ |
2 | MERVE DAYAN |
3 | HİLAL YILMAZ |
4 | IŞIL DURMUŞ |
5 | GÜLBAHAR ASLAN |
6 | ZEYNEP RUMEYSA ASLAN |